Hoolikas välikoristus ning lume- ja libedusetõrje on kerge kui kasutad õigeid töövahendeid

Lumekoristuse lumelabidas
Posted in: Kasulikku, Välihooldus

Hoolikas välikoristus ning lume- ja libedusetõrje on kerge kui kasutad õigeid töövahendeid

Puhtad ja hooldatud tänavad ei loo mitte ainult silmailu, vaid hoiavad libeda tulles ka meie kõigi tervist. Talihooldustööd kestavad Eestis mitu kuud ja nende iseloom on muutliku kliima tõttu üsna ettearvamatu. Isegi kui maad ei kata mitmekümne sentimeetri paksune imeilus valge lumevaip, vajavad meie teed ja tänavad igapäevast hoolt! 

Hinda ennast ja oma aega ning vali kõige ergonoomilisem töövahend!

Sõltumata, kas haldad mitme suure kortermaja või vaid iseenda eramu majaesist tänavat ja hooviala, on hea kui töö saab tehtud võimalikult väikse ajakuluga. Õigesti valitud lumelabidas või käsilumesahk, pealistutav tänavapuhastusmasin või koguni maasturile installeeritud lumesahk aitavad puhastada tänava ja õueala kiiresti ja efektiivselt. Vali igale tööle ja objektile sobiv töövahend!

Loomulikult on parim vahend libedusetõrjeks töö ise ehk teede, majaesise ja treppide pidev korralik hooldus. Praktika näitab, et probleeme ei teki kohtades, kus on virk majahoidja või hoolsad elanikud. Kuid kas Sinul või Sinu majahoidjal on töö tegemiseks ka ergonoomilised ja töökindlad vahendid? Tutvu Flora ja Masi profitarvikutega siin.

Masi-lumesahk  Masi-lumelabidas

Sobiv lumesahk nii tavakasutajale kui professionaalile - Masi lumelabidad ja -sahad

Kui kedagi lume ja lumetõrje spetsialistiks pidada, siis on selleks kindlasti meie põhjanaabrid soomlased. Soomest pärit kvaliteetseid lumetõrjevahendeid tootval ettevõttel Masi on lumist kogemust üle 35 aasta. Masi ütleb enda kohta lõbusalt „Finest finnish snow-how“ ehk parim lumeoskus Soomest. Masi lumelabidaid valmistatakse Soomes ja kaubamärgi toodetele on omistatud Soome kodumaise tootja tunnusmärk. Kvaliteetne toormaterjal, suur panus tootearendusse ja ergonoomikasse ning toodete kõrge kvaliteet iseloomustavad Masi lumelabidaid ja -sahkasid kõige paremini. 

Professionaalile sobival lumelabidal või -sahal on mitmeid eeliseid:

  • Saha kvaliteetne plastikosa on termotöödeldud, mis tagab plastiku tugevuse ja vastupidavuse nii karmile külmale kui ka UV-kiirgusele. 
  • Labida või saha esiosa on tugevdatud kas alumiiniumi või roostevabast terasest servaga. Nii peab töövahend vastu ka kõige karmimates tingimustes.
  • Vähetähtis ei ole ka saha käepide, mille puhul on arvestatud nii füüsikaseaduste kui ergonoomikaga. Tänu õigetele kaldenurkadele muutub lume lükkamine oluliselt mugavamaks.
  • Lumesaha keskosa sisse on loodud spetsiaalne koht jala toetamiseks. Nii saad sahale rakendada täiendavat survet.  

Vaata kõiki lumelabidaid ja käsisahkasid SIIT

Ficon pick-up autole sobiv sahk on Soome inseneriteaduste kõrgeim tase

Ficon maasturile mõeldud lumesahad ja libedusetõrje varustus on täishüdrauliline lahendus. Hüdromootor on paigaldatud mootoririhmale ning see annab palju eeliseid turul pakutavate elektro-hüdrauliliste seadmete ees. Loe ja vaata videot Ficon autosaha kohta SIIN:

Milline on Sinu vastutusala majaesise tänava hooldusel?

Sügise ja talve tulles on hea üle vaadata, millised on korteriühistute ja eramute omanikele kehtestatud kohustused heakorra tagamisel ning millest tuleks lähtuda talihooldustööde tegemisel. Heaks näiteks on Tallinna linna poolt koostatud heakorraeeskirjad, kuhu on koondatud majaomaniku kohustused majaesise tänava hooldamiseks. Soovitame kindlasti uurida oma elukohajärgse valla või linna nõudeid, sest teadmatus ei vabasta kahjuks majaesise tänava korrashoiu kohustusest ja halvimal juhul võib majaomaniku hooletuse süül viga saada jalakäija ning majaomanikku karistatakse lisaks süütundele ka rahalise trahviga.

Võta julgelt ühendust, leiame Sulle parima lahenduse! 

Vaata lumekoristus tooteid siit:

6. jaanuar 2021