Teadaanded

Kätehügieen – pese käsi põhjalikult ja kuivata kätepaberiga

Uuringud näitavad, et kõige parem kaitse haiguste vastu on korralik kätehügieen. Kas teadsid, et lisaks käte seebiga pesemisele on väga oluline ka käte korralik kuivatamine? Soojapuhur või pehme kätepaber – kumba eelistada, et saavutada täiuslik puhtus ja vabaneda bakteritest kätel?

17. veebruar 2021

Roheline pole kallis

Keskkonnakuu raames oleme Sulle kokku pannud pakkumised keskkonnasõbralikest toodetest.

16. veebruar 2021

Longopac - Telia Eesti edulugu

2017. aasta mais kolis Telia Eesti peakontor uude 14-korruselisse tegevuspõhisesse büroohoonesse Tallinnas, Mustamäe tee alguses asuvas kontoris kasutatakse moodsaid ning tänapäevaseid tehnoloogiaid ja kontori haldamise vahendeid. Longopac prügisorteerimise süsteem on keskkonnasõbralik, hügieeniline ning hoiab kokku koristusele kuluvat aega. 

11. veebruar 2021

Milline on Sinu prügikoti jalajälg keskkonnale?

Keskkonnasõbralik jäätmekäitlus tähendab eelkõige vähem pakendeid ja jäätmete sorteerimist. Longopac süsteem muudab jäätmete kogumise tavaliste prügikottidega võrreldes tõhusamaks ja ökonoomsemaks, sest prügikott on tehtud oluliselt õhemast ja tugevamast plastikust ning plastikut kulub täpselt nii palju, kui jäätmete pakendamiseks parasjagu vaja on. Iga prügiliigi jaoks on erivärvi plastik, mistõttu on kerge vältida vigu sorteerimisel ja panna prügi õigesse konteinerisse.

4. veebruar 2021

Puhastusimport on Rohetiigri asutajaliige

Rohetiigri eesmärk on ühendada Eesti ettevõtted, et muuta majandust keskkonnasäästlikumaks ja kestlikkumaks. Meie eesmärk Puhastusimpordis on kaardistada kinnisvarahoolduse valdkonna erinevate tegevuste mõju keskkonnale; mõista, milline tegevus on keskkonda koormav ning suunata sektori ettevõtteid tegema teadlikke ja loodust hoidvaid valikuid.

2. veebruar 2021

Excentr AIR-100 toob Su ellu puhta õhu ja vähendab viirustesse nakatumise riski!

Excentr AIR-100 õhupuhasti mitte ainult ei kogu baktereid ja viirusosakesi filtrisse, vaid lausa hävitab need ning ioniseerib väljutatava õhu!

29. jaanuar 2021

Soome inseneride loodud lume- ja libedusetõrje süsteem maasturile

Soome inseneride loodud täishüdrauliline lume ja libedusetõrje süsteem (sahk ja puistur), mis paigaldatakse peamiselt maasturitele. Ideaalne hoovialade-, kõnniteede- ja väiksemate kõrvalteede hooldamiseks.

20. jaanuar 2021

Vikani veebiseminar "Kuivpuhastus toiduainetetööstuses"

Vikani veebiseminar "Kuivpuhastus toiduainetetööstuses" 03.12.2020 
Veega puhastamine on kiire, lihtne ja tõhus, kuid see meetod võib soodustada mikroobide kasvu ja suurendada saastatuse levikut. Kuivades ja madala niiskusesisaldusega toiduainetööstustes võib kontrollimatu niiskuse olemasolu toidu kvaliteeti ja ohutust tõsiselt mõjutada.
Vikan veebiseminar pakub teavet selle kohta, kuidas optimeerida puhastamist kuivades ja vähese niiskusega toiduainete tootmise keskkondades ja minimeerida seeläbi toodete saastumise ohtu.

27. november 2020

Maailma esimene Industry 4.0 taseme tolmuimeja!

Oled kodukasutaja või kümneid objekte haldav puhastusfirma, masina hingeelu tundmine, objekti ja kasutaja andmete salvestamine ning töökorralduse jälgimine aitavad Sul kokku hoida väärtuslikku aega ning vältida ootamatuid rikkeid. 

Innovatiivne, puutetundliku ekraaniga ja Sinu telefoniga Blutoothi abil ühilduv SPRiNTUS ERA Pro tolmuimeja auhinnati sel kevadel German Design Award 2020 kuldmedaliga

25. november 2020

Oled mures, kas õhus võib levida Covid-19?

Puhas õhk on nüüd tähtsam kui iial varem, sest teadlaste poolt läbi viidud uuringust selgub, et Covid-19 vastu aitab eelkõige hea ventilatsioon!

Akadeemik Jarek Kurnitski soovitusel tuleks rakendada aerosooles leviku tõkestamiseks ennetusmeetmena inseneritehnilisi lahendusi. Loe soovituste ja lahenduste kohta edasi SIIN

29. oktoober 2020