Palun vali soovinimekiri

Teadaanded

Too oma muruniiduk hooaja lõpus hooldusesse

Iga muruniiduk vajab tähelepanu ja korralist hooldust. Muruniiduki hooldamine tagab töökindluse, aitab kokku hoida ootamatutest riketest tulenevaid kulusid ja pikendab masina eluiga 20-40%. Loe edasi!

26. oktoober 2021

Puhastusimpordis käis külas TV3 saade Nurgakivi!

Nurgakivi käis uurimas, millise põrandahooldusmasinaga on kõige kergem põrandat lihvida, pesta või poleerida ning kas varuma peab ohtralt jõudu või saab mõne masina käsitlemisega hakkama ka algaja.

25. oktoober 2021

Pakkumine Kuldne sügis

Sügis näitab juba oma heitlikku palet. Õuealade korrashoiuks pakume Sulle mitmekülgse valiku tarvikuid. Suurte pindade hügieeniliseks puhastamiseks on meil pakkumine Vikan vahupihustajale koos Kiehli puhastusainetega. Loe edasi...

25. oktoober 2021

Uus keskkonnasõbralik väliprügikast - Longopac Bin Inox Mini

Väliprügikast on oluline element linnas, et säilks ilus ja puhas keskkond. Uus Longopac Bin Inox väliprügikast sobitub ideaalselt linnakeskkonda ja tagab ökonoomse, tõhusa ning hügieenilise jäätmekäitluse.

20. oktoober 2021

Katrin sügispakkumine

Katrin pehmepaberi sügispakkumine. Ostes neli hulgipakendit Katrin paberit, saad kingituseks Katrin puutevaba TF-TouchFree dosaatori.

13. oktoober 2021

Puhastusimport Tallinna Toidumessil 29.09-1.10

Puhastusimport osaleb toidumessil Tallinn FoodFair 2021, mis toimub 29.09-1.10 Eesti Näituste messikeskuses. Toidumessil keskendume sel aastal hoolivatele teemadele - keskkonnasõbralikkusele ja ergonoomikale ning hügieenile. Tule tutvu uute toodetega ja eripakkumistega.

28. september 2021

Uued Vileda Professional keskkonnasõbralikud mikrokiudlapid ja mopid

Vileda Professional esitleb uusi Põhjamaade Luigemärgisega mikrokiudtooteid – taaskasutatud plastikust valmistatud mikrokiudlapid r-MicroTuff Swift ja r-MicroTech mopid

27. september 2021

Pakkumine Värviline sügis

Kätte on jõudnud värviliste lehtede aeg! Sellest pakkumises leiad kvaliteetsed Flora rehad lehtede rehitsemiseks ja mahukad prügikotid nende kokku kogumiseks. Siseruumide koristamiseks leiad häid probleemilahendajaid Kiehli puhastusainete seast. Loe edasi...

22. september 2021

r-MicroTuff Swift mikrokiudlapp on valmistatud 100% taaskasutatud toorainest

Vileda Professional uudistoode - taaskasutatud plastikust valmistatud mikrokiudlapid r-MicroTuff Swift! Nii vähendad keskkondlikku jälajälge, tagad laitmatu puhtuse ja töötaja heaolu! Loe edasi

21. september 2021

Pakkumine Uue hooga sügisesse

Kätte on jõudnud suve viimane kuu - august ja anname uue hoo sisse algavale hooajale heade pakkumistega! 

18. august 2021

Sappax põrandapesu mopp – miks eelistada originaalmoppi

Sappax põrandapesu mopp on eriline, sest kolm ühes mopisüsteemiga saad põranda nii pühkida, pesta kui kuivatada. Soomes välja töötatud ja toodetud Sappax põrandapuhastuse tooted on innovatiivsed ja maailmas unikaalsed. 

13. august 2021

Maailma kõige tugevam prügikott on nüüd valmistatud 50% ulatuses taaskasutatud plastikust

Käesoleval suvel üllatas Longopac’i tootja Paxxo tootearendusega ja asendas pool prügikotikile valmistamiseks kasutatud toormaterjalist taaskasutatud plastikuga, säilitades prügikoti uskumatu tugevuse.

9. august 2021