Palun vali soovinimekiri

BillyGoat-imurid-ja-puhurid

BillyGoat on juhtiv õueala ja haljasala hooldustehnika tootja Ameerikast 

BillyGoat’i ajalugu ulatub juba viiekümne aasta taha kui ettevõte 1967. aastal asutati. Välitingimustesse mõeldud eritööde masinad on hinnatud oma innovaatilisuse, tootlikkuse ja kvaliteedi poolest. Laiast tootevalikust leiab sobiva nii kinnisvarahaldur kui ka kommunaalettevõte. Sobivaid lahendusi on pakkuda ka äridele, kelle teenuseks on seadmerent ja masinarent. 

Lehepuhur ja -imur, prahiimur ja muruõhutaja

Lai sortiment eriotstarbelisi masinaid aitavad mugavalt ja kiirelt teha väga mitmed ajakulukaid aiatöid ja korrastada suuredki haljasalad. Suurel territooriumil teeb imesid BillyGoat’i lehepuhur, mis annab tänu oma võimekusele tõsiseltvõetava ajakokkuhoiu. Prahi- ja leheimur on suurepärane abimees suurema majapidamise või kortermajade ümbruse, samuti parkide kõnniteede prahist ja lehtedest puhastamisel. Muruõhutajaga saab turgutada elule peaaegu kõik rohealad, muutes muru ilusaks ja tihedaks. Need on vaid mõned näited, kuidas efektiivselt toimetada aias ja õuealal, kasutades profitehnikat.

Loe muruõhutamise kohta edasi SIIN

Haljastaja tööriist ja kvaliteetne rendimasin

Professionaalseks kasutamiseks loodud Billy Goat tehnika on kvaliteetne ja vastupidav ning sobib teenusepakkujale ja ka masinate rendiettevõtete valikusse. Robustsed ja vastupidavad komponendid ja kuluosade vahetamise võimalus on siinkohal olulised. 

Billy Goat muruhooldustehnikat saad rentida järgmistes ettevõtetes:

TALLINN

Teccen OÜ

Turf OÜ

TARTU

Saemeister OÜ

PÄRNU

Fortec kauplus

Tutvu valikuga ja kutsu meid enda juurde demoüritusele! 

Küsi lisa:

Vaata tooteid: