Palun vali soovinimekiri

Vikan ergonoomilised töövahendid tagavad laitmatu hügieeni ja kasutusmugavuse

Vikan on maailma juhtiv puhastustarvikute tootja Taanist ning keskendub peamiselt toiduainetööstuses ja teistes kõrgete hügieeninõuetega keskkondades kasutatavate tarvikute tootmisele.

Üle sajandi arendus- ja tootmiskogemust on loonud ettevõtte, mille toodete kvaliteet on enam kui vaid välimus ja funktsionaalsus! Kõrgetele standarditele vastavad tarvikud on välja töötatud arvestades klientide igapäevaseid vajadusi ja kasutajamugavust.

Vikan pakub tooteid järgmistes valdkondades:
  • Hügieenisari toiduainetööstustele
  • Mikrokiud lappide ja -moppide tootesari
  • Harjade sari nii autode puhastuseks kui üldkoristuseks

Toiduainetööstuse kompromissitu hügieen

Paljude materjalide (nagu näiteks puit ja loomakarvad) kasutamine toiduainetööstuses on keelatud. Materjalides, mida ei ole võimalik desinfitseerida võivad tekkinud mikroobid paljuneda ja tekitada ristsaastumist. Kuid isegi kui toode on valmistatud sünteetilisest materjalist, ei saa alati hügieenis kindel olla. Toote materjali sisse jäänud õhumull või mikropragu plastikus on ideaalsed kasvulavad mikroobidele.

Vikan puhastustarvikuid kasutades võid olla kindel, et kõiki hügieeninõudeid on arvestatud. Tarvikute kõrgeima kvaliteedi tagavad tootmisel kasutatavad kvaliteedistandardid ning aastast 1992 omab ettevõte ISO9001 sertifikaati.

Vikan on algatanud kolm toiduainetööstuse olulist kohustuslikku standardit:

  • Värvikoodid puhastusvahendite eraldamiseks tagavad hügieeni
  • Hügieeniline disain, et töövahendid ei koguks mustust
  • Ultra Safe Technology on unikaalne tehnoloogia toiduainetööstuses kasutatavate harjaste süsteem. Loe UST tehnoloogiast edasi SIIN

Kontrollitud tooraine, tööprotsessid ja valmistoodangu pakendamine

Tooted peavad olema kindla kujuga ja taastama oma kuju peale kasutamist. Polüester on selleks suurepärane materjal. On oluline, et tooted taluvad kõrgeid temperatuure ja kangeid aineid ning et materjal eritingimustele vastu peab.

Tooraine puhul jälgitakse materjali homogeensust ja mõõtmetele vastavust ning lisaks veel värvi, struktuuri ja materjali välimust. Enne tootmise alustamist ja ka tootmise ajal kontrollitakse harjakiudude kinnitust ja nõuetele vastavust. Harjakiud on alustes väikeste kimpudena ning kiudude testimisel lähtutakse raskusjõu standardist 60 N/ kimbule. Standarditele mittevastavad tooted eemaldatakse tootmisest.

Valmistoodang pakendatakse alati vastavalt juhendile, et kliendid saaksid alati ühtemoodi ja turvaliselt pakendatud kauba.

Vikani oma testlabor asub Taanis Skive linnas ning teostab ettevõtte toodangule järgmisi testimisi:
  • Autoklaavimine

  • Vastupidavustest s.o aluse või raami tugevus, üksikute kiudude tugevus ja nende koosmõju

  • Kulumiskindluse test

Vikani hügieenisarja tooted on tehtud FDA nõuetele vastavast materjalist. Tarvikud on loodud arvestades toiduainetööstuse värvikoode ja eripärasid ning on vastupidavad erinevatele puhastuskemikaalidele.

Küsi lisa:

Taavi Keerma
Valdkonna müügijuht
Tauno Abel
Valdkonna müügijuht
Sille Lätt
Valdkonna müügijuht
Erle Kõnd
Valdkonna müügijuht (Tartu esindus)
Kristina Märss
Võtmekliendi müügijuht (Tartu esindus)
Siim Sildnik
Tootejuht
(Prügikäitlussüsteemid)
Tõnis Ilves
Tootejuht
(Puhastusained, hügieeni- ja
pesumajatooted)
Pille Kasari
Tootespetsialist
(Puhastusained ja koristustarvikud)

Vaata tooteid: