Palun vali soovinimekiri

FLORA aiatööriistad, rehad ja tänavapuhastus

FLORA on Saksa päritolu aiatööriistade, õueala hoolduse ja koristusvahendite kaubamärk. Kvaliteetsed ja ergonoomilised aiakärud, kojamehekärud, kühvlid ja rehad ning paljud teised haljasala- ja aiatööriistad on hinnatud töövahendid paljude haljastajate, puhastusteenindajate ja kinnisvara korrashoiu ettevõtete seas. 

FLORA on aastatepikkuse aianduse ja haljastuse kogemusega ettevõte, sest just haljastus oli valdkond, mis alal FLORA 1875. aastal tegevust alustas. Kvaliteet ja funktsionaalsus on professionaalsete aiatööriistade puhul esmatähtis ja seda on ettevõte oluliseks pidanud tegevuse algusaastatest alates. 

FLORA õueala koristus- ja hooldustoodete puhul on oluline mainida paindlikkust, sest aiatööriistad ja välikoristuseks sobilikud tööriistad on reeglina varustatud mitmete erinevate funktsioonidega, et oleks mugav ära teha erinevaid töid ja need arvestaksid kasutaja individuaalsete vajadustega.

FLORA kojamehekärud ja koristuskärud muudavad õuealade koristamise mugavamaks

Flora Accurato on kojamehekärude sari, mis on loodud töötegija mugavust ja heaolu silmas pidades. Kärud on hea manööverdamisvõimega ja kompaktsed, nad liiguvad kergelt ja mahutavad hulga koristamiseks vajalikke abivahendeid ja õueala koristustarvikud. Selleks, et käru oleks mugavam autosse laadida, on käru käepideme külge paigaldatud rattad. Mõeldud on ka kasutaja ohutusele ja koristuskärud on varustatud helkuritega.

Loomulikult kuulub FLORA tootevalikusse veel teisigi kojamehele mõeldud aiatööriistu ja õueala koristustarvikuid. Igapäevaseks prahikogumiseks sobib ideaalselt kompaktne ja kerge Easy Uno kojamehekäru ehk välitingimustesse mõeldud koristuskäru. Dusty Mobile ratastega prügikühvel sobib aga nii siseruumide kui õuealade puhastamiseks.  

FLORA aiatööriistad

FLORA aiatöö tööriistad, rehad ja aiakärud on kvaliteetsed ja vastupidavad ning toetavad aednikku ja haljasalade hooldajat tema töös. Tootevalikusse kuuluvad metallist ja plastikust leherehad, kühvlid ja mitmed teised eriotstarbelised haljasala, õueala ja tänavapuhastuse tööriistad. 

Professionaalile sobivad FLORA metallist rehad on robustsed ja vastupidavad. Kümneid aastaid kasutajate poolt testitud rehadel on reguleeritav kaldenurk, mis muudab reha kasutamise mugavaks nii erinevaid maapindu kui kasutajaid arvestades.

Laiad plastikust lehe- ja mururehad on kerged ja nendega on mugav murult eemaldada sügisel mahalangenud lehti. Kui koristamist vajavad suured pargid ja muruplatsid, on laia rehaga töö efektiivsem ning reha kerge kaal ei väsita töötajat. FLORA rehad on valmistatud Saksamaal ja on kasutatud tugevat, vastupidavat plastikut.

FLORA patenteeritud tehnoloogiaga metallist rehad sobivad igapäevaseks kasutamiseks ja intensiivseks töö tegemiseks. Professionaalseks kasutamiseks mõeldud rehadel on reguleeritava nurgaga pea ja nii saab iga töötaja reha kasutada endale kõige mugavama nurga all.

FLORA metallist rehad on tsingitud terasest, ülitugevad, aga kerged. Rehad on saadaval erinevas laiuses.

Flora kojamehe käru Accurato City Flora kojamehe käru Accurato Compact

Tutvu FLORA aiatööriistade ja õueala koristustarvikutega SIIN
Küsi lisa: