Palun vali soovinimekiri

Ferris muruniidukid

Ferris-niidukid

Patenteeritud vedrustus, mis hoiab nii niitjat kui masinat ennast

Ferrise äriklassi nullpöörderaadiusega muruniidukid toodetakse Ameerikas. Rohkem, kui sada aastat kogemust ja pidev tootearendus on andnud meile masinad, millega töö edeneb kiirelt, tõhusalt ja turvaliselt.

Unikaalne IS® vedrustussüsteem

Patenteeritud sõltumatu vedrustus lubab igal niiduki rattal eraldi üles-alla liikuda, mis muudab ebatasasel pinnal töötamise sujuvamaks ja mugavamaks. Selline lahendus vähendab oluliselt niiduki raamistiku põrutusi, mis säästab nii masinat ennast kui ka töötajat. Ergonoomika ja töötegija tervis on suur eelis Ferris niiduki puhul ning pikad tööpäevad sujuvama ja efektiivsema niidukiga töötades toovad teenusepakkujale häid tulemusi.   

Suur võimekus ja jõudlus

Niiduk võib olla kiire ja võimas, kuid mis on nendest näitajatest kasu, kui Sa ei saa seda kõike kasutada? Kõik murupinnad on suuremal või vähemal määral ebaühtlased ning niidukiirus valitakse vastavalt masina kasutaja võimele taluda raputusi ja põrutusi.

Ferris IS® vedrustussüsteem võimaldab kasutada masina kogupotentsiaali, mis väljendub suuremas jõudluses, töökiiruses ning töötaja heaolus.

Masina pikk kasutusiga ja 3-1 niidutekk

Ferrise niidukid on mõeldud ennekõike teenusepakkujatele, kuid samuti leiab sobiva mudeli nõudlik kodukasutaja. Masinate arendusel on keskendutud rohketele töötundidele, muutuvatele töötingimustele, jõudlusele, kasutajamugavusele ja efektiivsusele. Niiduteki ümberseadistamise võimalus on samuti hea näide inseneritöö põhjalikkusest, mis annab lisavõimalusi masina efektiivseks kasutamiseks.

Sinu äri edu nimel

Ferrise niidukid on kvaliteetsed ja vastupidavad. Meie eesmärk Puhastusimpordis on aidata Sul valida kõige sobivam töövahend. Soovitame alati eelnevalt proovida ja katsetada oma niidetavatel objektidel erinevaid Ferrise niidukite mudeleid. Samuti pöörame erilist tähelepanu hooldusele ja varuosade kättesaadavusele. Meie jaoks on oluline koostöö tervikuna ja et saaksid oma teenust pakkuda kiiresti ja kvaliteetselt!

Loe uue Euroopa turu võimsaima muruniiduki Ferris IS6200 kohta SIIN

Küsi lisa: