Palun vali soovinimekiri

Vileda Professional koristustarvikud ja puhastuslahendused

Vileda Professional koristustarvikud ja puhastuslahendused

Vileda Professional uuenduslikud ja juhtivad puhastuslahendused ja -süsteemid võimaldavad puhastusettevõtetel või puhastusteenindajatel teha igapäevast koristustööd tõhusamalt ja hõlpsamalt. Professionaalseks kasutamiseks mõeldud koristustarvikud sobivad kasutamiseks erinevates tööstusharudes, sealhulgas tervishoius, avalikes ruumides ning HoReCa sektori ettevõtetes.

Vileda Professional kuulub ülemaailmsesse Saksamaalt pärit Freudenbergi kontserni – tehnoloogiaettevõttesse, mis soovib toetada oma klientide tegevust ja ühiskonda tervikuna, arendades ja luues innovaatilisi puhastustooteid ja koristuslahendusi. Tänu üle 70-aastasele kogemusele tunneb Vileda Professional puhastusvaldkonna soove ja vajadusi ning puhastustööde tingimusi ja nõudeid. Tänu suurepärasele tootearendusele ületavad Vileda Professional tooted ja teenused sageli klientide ootusi ning võimaldada puhastusettevõtetel teenust pakkuda kuluefektiivselt.

Innovatiivsed ja patenteeritud puhastuslahendused

Vileda Professionali motivaatoriks on klientide edu ning soov julgustada inimesi töötama nutikamalt ja efektiivsemalt. Süstemaatilisus, ergonoomika ja toodete efektiivsus on oluliseks osaks Vileda Professional tootearenduses. Vileda Professional koristusvaldkonna lahendused on kaasaegsed ning tehnoloogia sageli patenteeritud.

Vileda Professionali üheks väärtuseks on olla keskkonnasõbralik ja eetiline, millest räägivad ettevõtte arvukad keskkonnasäästlikud algatused, programmides osalemine ning toodetele omistatud loodussõbralikkuse sertifikaadid.

Vileda Professional on sammu võrra ees – Innovating Together

Vileda Professional innovaatilised tooted ning lahendused sünnivad koostöös klientide ja teaduspartneritega. „Innovatsioon professionaalidele“ on põhimõte, millest Vileda Professional oma toodete arendamisel ja välja töötamisel lähtub. Tootearenduses arvestatakse ka kõige väiksemaid  materjalide eripärasid kui ka tööstusharu suurimaid arengusuundi.

Küsi lisa:

Taavi Keerma
Valdkonna müügijuht
Tauno Abel
Valdkonna müügijuht
Sille Lätt
Valdkonna müügijuht
Erle Kõnd
Valdkonna müügijuht (Tartu esindus)
Kristina Märss
Võtmekliendi müügijuht (Tartu esindus)
Marilyn Kaer
Ärimüügispetsialist
Siim Sildnik
Tootejuht
(Prügikäitlussüsteemid)
Tõnis Ilves
Tootejuht
(Puhastusained, hügieeni- ja
pesumajatooted)
Pille Kasari
Tootespetsialist
(Puhastusained ja koristustarvikud)

Vaata tooteid: