Palun vali soovinimekiri

Sprintus-tolmuimejad-veeimejad

Nutikad imurid arvestavad Sinu vajaduste ja ajaga

Tugeva korpuse ja robustse disainiga SPRiNTUS imurid eristuvad tänu innovaatilisele tehnoloogiale, toodete kõrgele kvaliteedile ning heale hinna-kvaliteedi suhtele. Üle 150 tootega portfellis ja 25 tootepatendiga imuritootja SPRiNTUS loodi kolmteist aastat tagasi Saksamaal. Vastupidavad ja ergonoomilised töövahendid on väärt partneriks igale puhastustöid teostavale ettevõttele või kodukoristajale.

Tootearendus ja Saksa kvaliteet

Märksõnad nagu tulevik, digitaliseerimine ja Industry 4.0 mängivad üha olulisemat rolli ka professionaalses puhastuses ja koristusteenuses. SPRiNTUS tootearenduses on innovatsioonil oluline roll. SPRiNTUS ERA tooteperre kuulub uus, auhinnatud ja nutikas uue ajastu SPRiNTUS ERA PRO tolmuimeja, millel on puutetundlik ekraan ja kasutusandmeid saab jälgida ning Bluetoothi ja SPRiNTUS APPi abil salvestada.  

Iga detaili ja varuosa kvaliteedi ja protsesside kontroll loob kindluse, et SPRiNTUS puhastusmasinad on vastupidavad ka suure koormuse korral.

Kasutajakogemus ja kulude kokkuhoid

Koristustöö peab olema kiire ja efektiivne ning jätma laitmatu tulemuse. Ebamugava, raskelt liikuva tolmuimejaga töö on nii aeganõudev, kurnav kui ka töötajale ebameeldiv. SPiNTUS arendustöö algab alati kasutajast ja kasutajakogemuse analüüsist. Iga masin on loodud selleks, et puhastustöötaja saaks oma ülesande täita kiirelt ja tulemuslikult. Lisaks on iga pikaleveninud töö ettevõttele liigne kulu. 

Suurel objektil tööd tehes on oluline, et tolmuimejat saaks kanda ühes käes. Seetõttu saad tolmuimeja käepideme sisse paigutada toru ja mugavalt imuri kätte võtta. Tekstiilist tolmukott aitab vältida koti purunemist, kui on vaja mustust eemaldada niiskelt pinnalt või kui kotti satub mõni terav osake. Detailideni läbimõeldud SPRiNTUS imurid on vastupidavad ja ergonoomilised töövahendid ning väärt partneriks igale kasutajale.

Maailma esimene Industry 4.0 taseme tolmuimeja!

SPRiNTUS ERA PRO on uus ja nutikas tolmuimeja. Masina hingeelu tundmine, objektil kasutuses oleva inventaari kaardistamine, kasutaja andmete salvestamine ning töökorralduse jälgimine aitavad Sul kokku hoida väärtuslikku aega ning vältida ootamatuid rikkeid.

Innovatiivne, puutetundliku ekraaniga ja Sinu telefoniga Blutoothi abil ühilduv SPRiNTUS ERA PRO tolmuimeja auhinnati sel kevadel German Design Award 2020 kuldmedaliga!

Küsi Sulle paremini sobivaid imureid meie spetsialistidelt:

Koit Tammist
Müügijuht
Kalmer Kallikorm
Valdkonna müügijuht
Holger Kullus
Valdkonna müügijuht (Tartu esindus)

Vaata tooteid:

Tooted