Palun vali soovinimekiri

Head ideed saab ellu viia ka piiratud rahalise algkapitaliga!

Puhastusmasinate rent on paindlik ja hoiab kulud kontrolli all

Puhastusmasinate ja mitmete teiste eritööde masinate puhul on masina rent masina omamise asemel mitmelgi puhul efektiivsem ja kasulikum. Muutuvas maailmas võivad kiirelt muutuda nii töötingimused kui töö keskkonnad, mis omakorda seavad puhastusteenuse pakkujad raske ülesande ette ennustada nii kulusid kui masina vajadust pikemaks ajaks. Hanked ja lepingulised tööd planeeritakse tavapäraselt üheks kuni kolmeks aastaks ning peale lepinguperioodi lõppu ei pruugi enam ostetud puhastusmasinale kasutust leiduda. Kui puhastusmasin on renditud, saab masina mugavalt tagastada ning ei pea muretsema, et nurgas seisev masin on vananenud ja tekitab veel lisakulusidki.

Kulud ja rahavood kontrolli alla

Rendi üheks oluliseks eeliseks on, et ettevõtja ei pea korraga suuremat rahasummat välja käima ning kvaliteetset ja tõhusat puhastusmasinat saab kohe, vaid kuutasu eest kasutama hakata. Rahavoogude jaotumine perioodile meeldib ka finantsjuhile, sest vaba raha saab kasutada teiste äritegevust arendavate tegevuste finantseerimiseks. Paindlikkus hoiab ära mittevajalikud püsikulud.

Väldi ootamatusi ja tööseisakuid

Renditud masin on alati korras ja tööseisakuid karta ei ole vaja! Rendileandja kanda jäävad masina loomulikust kulumisest tingitud rikked ja ka näiteks masina akude hooldus, sest rendihinnas sisaldub tavaliselt masina täishooldus. Kui rendimasinat kasutatakse aastaid ja masin on niivõrd vananenud, et seda enam remontida ei ole mõistlik, vahetatakse masin uuema mudeli vastu. Nii saab masinat rentides olla kindel, et töö tegemiseks on kasutada alati parim ja töökindel töövahend. 

Teenusepakkuja ei saa lubada, et objektil jäävad tööd teostamata ja kliendi ruumid puhastamata. Asendusmasina rent toob alati kaasa arvestatavad lisakulud, kuid kui asendusmasin on rendihinnas, lisab see teenusepakkujale just vajaliku meelerahu.   

Masinat kasutavate töötajate oskused ja vastutustunne võib olla väga erinev ja kui masinat kasutada hooletult, tuleb ette ka rikkeid ja tehnilisi probleeme. Sellisel juhul on lausa vajalik, et täishoolduse raames oleks tagatud vajalik kindlus hoida masin töös ja hooldatud.

Tähtajalised lepingud ja projektid

Hankeperioodiks ja teisteks tähtajalisteks töödeks, mille puhul on juba teada, et teenust tuleb osutada konkreetsel ajavahemikul, on parim võimalus just rendimasin. Kui vajadus lõpeb, saab ka masina tagastada. 

Puhastusimport pakub paindlikke finantseerimislahendusi – rent, järelmaks ja liising

Soovime Sinuga koos läbi mõelda, millise seadme või tootega saaksid tõsta tulemuslikkust ja vähendada kasutuskulusid. Kui vajad oma plaanide teostamiseks tuge ideedes ja finantseerimises, siis pöördu julgelt meie poole ja leiame üheskoos lahenduse!

Puhastusimpordi pakutav järelmaks ja liising ettevõtetele on:

  • Paindlik, kuna arvestab taotleja ootusi ja praktilist vajadust.
  • Ulatuslik, kuna saame ühe lepinguga ühendada erinevad tooted.
  • Hoolduskuludega arvestav - saad planeerida krediidi summa hulka.
  • Ajakohane, kuna saame arvestada Sinu ettevõtte eripärasid hooaegade ja ärivaldkondade osas.
  • Säästev, kuna võimaldab kasutusele võtta madalate kasutuskuludega tooted.

Küsi lisa:

Koit Tammist
Müügijuht / Puhastusmasinad
Siim Kuus
Müügijuht / Kommunaaltehnika
Tarvo Tudelep
Müügijuht / Nõudepesumasinad
Siim Sildnik
Tootejuht / Mopipesumasinad