Palun vali soovinimekiri

Rekal-suurkoogi-ja-noudepesuained

Õiged pesuained ja personaalne teenindus muudavad suurköögid säravaks!

Rekal on Rootsi perefirma, kes üle kolmekümne aasta on arendanud ja tootnud ökoloogilist köögikeemiat ehk nõudepesu- ning puhastus- ja desinfitseerivaid aineid.

Aastatega kogunenud teadmised nõudepesust, arendustöö ning kaasaegne tootmine on tõstnud ettevõtte valdkonna liidriks. Rekal hindab partnerlust oma klientidega, jagab teadmisi ja kuulab klientide kogemusi. Ilma tagasisidet arvestamata ei ole areng võimalik.

Koos elamusi loovate tulemusteni!

Puhtus ja hügieen restoranis on elementaarsed ja peavad taustal töötama laitmatult. Säravad nõud on osa protsessist, mille peale restoraniomanik peab saama kindel olla. Detaile, mis tagavad hea nõudepesu tulemuse on mitmeid ning oma oskusteavet jagame kõikide klientidega. 

Meie jaoks töö HoReCa sektori ettevõtetega tähendab laiemat koostööd ja tervet protsessi. Alustuseks selgitame välja restoranis oleva vee kareduse ning leiame sobiva pesu- ja loputusaine. Õige aine kasutamine tagab masina pikema eluea ja väiksema aine vajaduse ning seetõttu hoiab kokku ettevõtte kulusid. Peale nõudepesumasinale doseerimissüsteemi paigaldamist koolitame alati restorani personali. Detaile, millele tähelepanu pöörata on mitmeid alustades masina kontrollist enne pesu kuni lõpetades nõude kuivamise ja sorteerimisega. 

Suurköökides leidub väga erinevat mustust. Rasv, veri, valgud ning erinevad pigmendid koos kõikuva veekaredusega seavad hügieenile ja nõudepesule suure väljakutse.

Kui me ei saavuta soovitud nõude puhtust, siis kas alati on süüdi nõudepesuvahendid?

Kui kasutad oma vee karedusele sobivat ainet õiges koguses, võid olla kindel, et säästad raha ja kasutad pesuaineid kõige optimaalsemalt. Säravad nõud ei ole aga ainult õige keemia teene. Masinnõudepesus on olulised lisaks õigele ainele ka doseerimine, pesu aeg, temperatuur ja masina mehaaniline töö. Professionaalsetes köökides kasutusel olevaid suletud doseerimissüsteemid leiab ka Rekal tootevalikust.

Kõik Rekal tooted kannavad Rootsi Looduskaitse Seltsi keskkonnamärgist „Hea keskkonnavalik“!

Küsi lisa:

Tarvo Tudelep
Müügijuht
Mersin Võrno
Valdkonna müügijuht
Sander Sildver
Valdkonna müügijuht
Lauri Vaino
Valdkonna müügijuht
Mait Adoma
Valdkonna müügijuht (Tartu esindus)
Kuldar Kellamäe
Valdkonna müügijuht (Tartu esindus)

Vaata tooteid: