Palun vali soovinimekiri

Puhastusmasinate remont ja hooldus

Ka kõige parema tehnika pika eluea saladus on korraline hooldus. Regulaarne ja plaaniline puhastusmasinate hooldus tagab lisaks töökindlusele ka kulude kokkuhoiu. Nii vähendad ootamatute rikete hulka ja pikendad masina eluiga. Kas teadsid, et ennetav hooldus pikendab seadme eluiga lausa 20-40%? Selleks, et puhastusmasin igapäevaselt töötaks, vajab see hooldust. 70% masinate riketest saavad alguse just ebapiisavast hooldusest või masina väärast kasutamisest ning paljudel juhtudel korraline hooldus unustatakse ja puhastusmasinat kasutatakse kuni selle purunemiseni.

Puhastusimport esindab Eestis mitmeid hooldustehnika, aiatehnika ja puhastusmasinate kaubamärke. Puhastusmasinatele, põrandahooldusmasinatele, tolmuimejatele ja veeimuritele lisaks leiavad haljastusettevõtted meie tootevalikust kvaliteetsed ja vastupidavad Ferris muruniidukid ja Billy Goat muruhooldustehnika. Ainulaadse vedrustusega Ferris nullpöörderaadiusega muruniidukiga niites säästad aega ning niitja tervist. Billy Goat muruõhutajad ehk aeraatorid, samblaeemaldajaid ja lehepuhurid ja -imurid aitavad aednikel haljasalade eest hoolitseda tõhusalt ja pakkuda oma klientidele parimat teenust. 

Ettevõttele, kellele puhastusmasin on teenuse osutamisel oluline töövahend, on iga päev, mil masin on katki ja peab nurgas remonti ootama, väga kulukas. Saamata jäänud tulu, asendusmasina rendi kulu ja remondikulu on ootamatud väljaminekud ja vähendavad ettevõtte kasumlikkust. Hooldusleping on parim kaitse ootamatute rikete vastu ja tagab masinaomanikule meelerahu. 

Puhastusimprdi remonditeenindus Puhastusimprdi remonditeenindus

Vali oma puhastusmasinale sobiv hoolduspakett!

Iga uue masina ostmisel saad kolme hooldusprogrammi seast valida endale sobivaima hoolduslepingu. Hoolduslepinguga võid olla kindel, et: 

  • hoolduse ja remondi kulud on kontrolli all ning saad eelarvestada ja planeerida tööde tasuvust ja kulusid
  • tööseisakud on viidud minimaalseks - sinu masin teeb rohkem töötunde ja töötab tõhusamalt
  • masinal on pikem eluiga - investeeringu tasuvusaeg on lühem
  • tehnilised probleemid ei põhjusta objektil tööseisakuid ning Sul on rahulolevamad töötajad ja kliendid
  • ennetad rikkeid ja saad planeerida kulusid ja tööaegu
  • avariiremonte on vähem ja nii on vähem ka tööseisakuid
  • pakud parema kvaliteediga puhastusteenust ja Sinu klient on rahul puhtama põrandaga
  • omad ülevaadet tehtud hooldustöödest ka kirjalikult
  • saad teha efektiivsema puhastusmasina kasutuskoolituse ning planeerida varuosade kulusid ja investeeringuid

TAVA hoolduspakett

TAVA hoolduspaketti valides võid olla kindel, et jälgime Sinu puhastusmasina hooldusvälpa ja võtame ühendust, et korralised hooldustööd saaksid alati õigeaegselt kokku lepitud ja läbi viidud. Hooldustööde tasu moodustavad tehniku väljasõit, hooldustööle kulunud aeg ja kulumaterjalid. Tava hoolduspaketi lepingu omanikele kehtib kulumaterjalide hinnast 5% soodustust. 

HÕBE hoolduspakett

Kui soovid olla kindel, et Sinu töö ei jää tegemata masina rikke tõttu, siis vali HÕBE hoolduspakett. Aastane hooldustasu kujuneb vastavalt masina tüübile ning aastatasus sisalduvad regulaarsed hooldustööd, tehniku väljasõidu kulu ning vajadusel pikemal remondiperioodil ka tasuta asendusmasina kasutamise võimalus. Kulumaterjalide hinnad HÕBE paketi omanikule on 15% soodsamad ja uue
Hako masina soetamisel pikeneb masina garantii periood 2 aastani tavapärase 1 aasta asemel.

KULD hoolduspakett

KULD hoolduspaketi lepingu aastatasus sisalduvad kõik hooldusteenused ja ka kulumaterjalid. Masinaomanik saab olla kindel, et töö saab tehtud õigeaegselt ja seisakutevabalt. Masina kasutuskulud on planeeritavad ja alati kontrolli all. KULD paketis sisalduvad ka kõik HÕBE paketi hüved.

HOOLDUSTEENUS pakett  TAVA pakett HÕBE pakett KULD
Masina ülevaatus ja kontroll. Tehase poolt ettenähtud hooldustööd koos kuluosade vahetusega 1-4 korda aastas 1-4 korda aastas 1-4 korda aastas
Hooldusprogrammi jääb masina seerianumbri põhine hoolduse ja remondi ajalugu JAH JAH JAH
Hooldusgraafikut jälgib Puhastusimport JAH JAH JAH
Tehniku kohalesõit ja hooldustööd  EI JAH JAH
Vajadusel asendusmasin remondiperioodil tasuta EI JAH JAH
Allahindlus kuluosadelt (imemiskummid, harjad, rihmad jne) 5% 15% 100%
Allahindlus varuosadelt (akud, laadija, elektroonikaosad jne) 5% 15% 20%
Eelduseks hoolduslepingu sõlmimine kokkuleppel JAH JAH
Uue Hako masina soetamisel masina garantii 2 aastat EI JAH JAH
Hoolduslepingu kestvus 2 aastat 2 aastat 2 aastatGarantiiteenindus - kõigi Puhastusimpordi poolt pakutavate puhastusmasinate teenindus. Vastavalt tootja garantiitingimustele asendatakse defektsed osad tasuta

Hooldus - regulaarsed hooldustööd, mis teostatakse perioodiliselt lepingu alusel

Remont - pisiremondist kuni masina täieliku uuendamiseni

Koolitus - erinevate masinate operaatorite väljaõpe

Tehniline tugi - telefoniteenus kliendile 24/7

Aitame klientidel probleeme lahendada ka telefoni teel! Kliendid saavad operatiivselt infot ja nõuandeid pobleemidele, informatsiooni masinate tehnovigade likvideerimise kohta ning tellida eelpool mainitud teenuseid.

Remont ja hooldus tel +372 655 0004

Kui Teil tekkis huvi või küsimusi, siis küsige meilt.