• EST
  • ENG
  • LV
Sisukaart

 KLIENTIDE NÕUSTAMINE

Puhastusimpordi müügikonsultandid ja klienditeenindajad aitavad leida parimaid lahendusi ja annavad nõu just Teie ettevõtte vajadustest ja võimalustest lähtuvalt. 
 KOOLITUS


Koostöös klientidega on tähtsal kohal puhastusalane koolitus. Soovime pakkuda oma klientidele erinevaid tootekoolitusi koos oma tarnijatega. Koolitust pakume nii ettevõttesisese koolitusena klientide objektil kui ka saalikoolitustena.

HOOLDUS


Kiire elutempo on näidanud, et töö masinatega on efektiivsem ja kiirem. Mis kasu oleks korralikust masinast, kui tal puuduks korrapärane hooldus? Meie teame, kui oluline on seadmete töökorras hoidmine ja seepärast on Puhastusimport valmis ka Teile seda teenust pakkuma.

KAUPADE KOHALETOIMETAMINE

Puhastusimpordi laialdane tootevalik ja soodne hinnatase pakub Teile suurepärase võimaluse oma ettevõtte varustamiseks kõikide vajalike puhastus– ja hügieenitarvikutega. Lepingulistele klientidele on kaupade kohaletoimetamine tasuta, kui tellimuse käibemaksuta summa on suurem kui 100 eurot. Tellimustele, mis jäävad sellest summast alla, lisandub transporditasu.